Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

INTRATONE

Intratone jest zaawansowaną, a przy tym bardzo komfortową i bezpieczną technologią do remodelingu twarzy i ciała. Wykorzystuje modulowane prądy biomedyczne do budowania masy mięśniowej i siły, podnoszenia wytrzymałości organizmu oraz regeneracji mięśni, co potwierdzają testy kliniczne. 

Intratone pobudza mięśnie w optymalnym zakresie, wysyłając impulsy elektryczne do nerwów ruchowych, dając spektakularne efekty estetyczne.

Sekretem płynnego i unikalnego, komfortowego zabiegu jest sygnał INTRAWAVE. Mikroprąd wysyła małe sygnały elektryczne za pomocą elektrod  umieszczonych na skórze, emitując prądy do nerwów i pobudzając tkankę mięśniową. W zależności od obszaru zabiegowego możemy stosować różne prądy elektryczne i cykle częstotliwości, aby stymulować różne warstwy mięśni, skórę, tkankę tłuszczową, tkankę łączną, układ krążenia i układ limfatyczny, tym samym skutecznie prowadzić terapię odchudzania, ujędrniania, liftingu, kształtowania, modelowania i odmładzania.

Jedną z wielu korzyści zabiegów z wykorzystaniem mikroprądów jest reakcja komórek mięśniowych w postaci ich przebudowy. W związku z tym skutkiem przeprowadzonej serii zabiegowej jest długoterminowy skumulowany efekt zwiększenia ciśnienia osmotycznego mięśni, czyli ich ujędrnienia.

Wskazania: nadmiar tkanki tłuszczowej, wiotka, luźna skóra, cellulit,

Działanie: redukcja tkanki tłuszczowej, wzmocnienie i zwiększenie siły mięśni, wyrzeźbienie i wysmuklenie sylwetki, redukcja nadmiaru skóry pozostałego po ciąży czy szybkiej utracie wagi, redukcja cellulitu i wyrównanie powierzchni skóry, poprawa ukrwienia, odżywienia i dotlenienia skóry, przyspieszenie produkcji kolagenu i elastyny, poprawa elastyczności, napięcia i kolorytu skóry.

Częstotliwość: seria 5-10 zabiegów, co 3-4 dni.

Cena: 1 okolica- 80 zł

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Call Now Button