Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

MASAŻ KLASYCZNY


Masaż klasyczny, stanowiący jeden z filarów współczesnej fizjoterapii jest znany oraz stosowany w medycynie od czasów starożytnych. Odpowiednio dobrane techniki jak i metody masażu mają zróżnicowany wpływ na organizm. Masaż ten zmniejsza dolegliwości bólowe wywołane napięciem mięśni, poprawia ich elastyczność i jędrność. Zmniejsza przykurcze, polepsza ukrwienie. Oczyszcza skórę przede wszystkim przez stymulację przemiany materii- dotlenia i odprowadza toksyny. Wzmacnia i poprawia działanie układu odpornościowego oraz łagodzi wiele procesów psychosomatycznych. 


Cena: 60 min -130 zł

Cena: 30 min- 70 zł

MASAŻ RELAKSACYJNY


Masaż relaksacyjny jest sztuką antyczną, otoczoną czcią oraz praktykowaną od stuleci. Ma on właściwości kojące zarówno dla ciała jak i umysłu. Terapeutyczne efekty masażu to przede wszystkim rozluźnienie napiętych mięśni, poprawienie krążenia krwi oraz limfy. Masaż ten przypomina mięśniom jak czuć się zrelaksowanym, dzięki temu poprawia się wygląd skóry. Oddziałuje on również na naszą psychikę, powodując ogólne odprężenie organizmu. 


Cena: 60 min- 110 zł

MASAŻ TAJSKI STÓP


Tradycyjny masaż stóp sięga kilku tysięcy lat. Stopy są jedną z najmocniej obciążonych części naszego ciała. Stan naszych stóp ma ogromny wpływ na kręgosłup – razem z nim utrzymują nas w pionie. Według medycyny wschodniej na stopach znajdują się receptory, których masaż pozwala oddziaływać na stan całego organizmu. Tajski masaż stóp oprócz punktowej pracy na receptorach zawiera wiele elementów masażu relaksacyjnego całych nóg. Jego działanie uśmierza ból i napięcie mięśniowe, usprawnia krążenie krwi i limfy, zmniejsza stres, przynosi ulgę w zmęczeniu psychicznym, pozwala na zdrowy sen.


Cena: 30 min- 80 zł


MASAŻ ŚWIECĄ 


Ekskluzywny masaz świecą MY BOUGIE intensywnie nawilża i wygładza skórę. Olej z kiełków soi, olej z kokosa i wosk pszczeli zawarte w świecy pozostawiają na skórze jedwabisty film, który zapobiega utracie wody. Dodatkowo unosząca się piekna woń aromatu zawartego w świecy oddziałuje kojąco na zmysły i wprowadza w stan głębokiego odprężenia.


Cena: 60 min- 130 zł


MASAŻ LECZNICZY


Masaż leczniczy kręgosłupa i pleców obejmuje masaż całego kręgosłupa, mięśni pleców, mięśni karku i mięśni szyi. Masaż kręgosłupa powoduje rozluźnienie mięśni przykręgosłupowych i przywrócenie ich prawidłowego napięcia, dzięki czemu utrzymują kręgosłup w prawidłowej pozycji i zapobiegają jego skrzywieniom.

Cena: 60 min- 130 zł


Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Call Now Button