FUSIOMED

Aparatura FUSIOMED odznacza się wysoką skutecznością w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej czy miejscową otyłością. FusioMed jest spektakularnym  zabiegiem odchudzający, o udowodnionych klinicznie rezultatach. Nie bez powodów  aparat FusioMed jest nazywany przez jego użytkowników sprawcą rewolucji estetycznej!

Kriolipoliza

Kriolipoliza to wynalazek amerykańskich lekarzy, którzy dzięki wieloletnim badaniom dowiedli, że podskórne tkanki tłuszczowe są  podatne na działanie zimna!

Dlatego kriolipoliza polegająca na “zamrażaniu” wybranych komórek tłuszczowych z różnych części ciała. Komórki tłuszczowe silnie reagują na niską temperaturę i pod wpływem zabiegu, rozpadają się na mniejsze elementy, aby w efekcie trwale zniknąć z organizmu. To prowadzi do zmniejszenia objętości wybranych partii ciała – brzuch, uda lub ramion. Kriolipoliza to bardzo bezpieczny zabieg, który jest doskonałą alternatywą dla klasycznej liposukcji. Dzięki zabiegowi możemy pozbyć się do kilku centymetrów!

Wskazania: nadmiar tkanki tłuszczowej w takich obszarach jak brzuch, uda lub ramiona.

Działanie: redukcja tkanki tłuszczowej,

Częstotliwość: seria 3-5 zabiegów, co 4-6 tygodni

Cena: 1 głowica 500zł

 

INTRATONE

Intratone jest zaawansowaną, a przy tym bardzo komfortową i bezpieczną technologią do remodelingu twarzy i ciała. Wykorzystuje modulowane prądy biomedyczne do budowania masy mięśniowej i siły, podnoszenia wytrzymałości organizmu oraz regeneracji mięśni, co potwierdzają testy kliniczne. 

Intratone pobudza mięśnie w optymalnym zakresie, wysyłając impulsy elektryczne do nerwów ruchowych, dając spektakularne efekty estetyczne.

Sekretem płynnego i unikalnego, komfortowego zabiegu jest sygnał INTRAWAVE. Mikroprąd wysyła małe sygnały elektryczne za pomocą elektrod  umieszczonych na skórze, emitując prądy do nerwów i pobudzając tkankę mięśniową. W zależności od obszaru zabiegowego możemy stosować różne prądy elektryczne i cykle częstotliwości, aby stymulować różne warstwy mięśni, skórę, tkankę tłuszczową, tkankę łączną, układ krążenia i układ limfatyczny, tym samym skutecznie prowadzić terapię odchudzania, ujędrniania, liftingu, kształtowania, modelowania i odmładzania.

Jedną z wielu korzyści zabiegów z wykorzystaniem mikroprądów jest reakcja komórek mięśniowych w postaci ich przebudowy. W związku z tym skutkiem przeprowadzonej serii zabiegowej jest długoterminowy skumulowany efekt zwiększenia ciśnienia osmotycznego mięśni, czyli ich ujędrnienia.

Wskazania: nadmiar tkanki tłuszczowej, wiotka, luźna skóra, cellulit,

Działanie: redukcja tkanki tłuszczowej, wzmocnienie i zwiększenie siły mięśni, wyrzeźbienie i wysmuklenie sylwetki, redukcja nadmiaru skóry pozostałego po ciąży czy szybkiej utracie wagi, redukcja cellulitu i wyrównanie powierzchni skóry, poprawa ukrwienia, odżywienia i dotlenienia skóry, przyspieszenie produkcji kolagenu i elastyny, poprawa elastyczności, napięcia i kolorytu skóry.

Częstotliwość: seria 5-10 zabiegów, co 3-4 dni.

Cena: 1 okolica- 80 zł

COAXMED

Urządzenie medyczne COAXMED to opatentowana technologia, umożliwiająca prowadzenie skutecznych terapii ciała oraz twarzy o udowodnionych klinicznie rezultatach.

Zabiegi stosowane na ciało likwidują miejscową otyłość, cellulit, ujędrniają i napinają skórę oraz poprawiają jej strukturę. Aparatura stosowana do pielęgnacji twarzy zagęszcza, ujędrnia i poprawia strukturę skóry, widocznie redukuje zmarszczki i podnosi kontury.

Sonotermolipoliza

Jest to metoda, która koncentruje się na redukcji tkanki tłuszczowej oraz likwidacji cellulitu. Sonotermolipoliza łączy w sobie jednoczesną emisję ultradźwięków niskiej częstotliwości oraz fali radiowej monopolarnej o szerokim spektrum częstotliwości. Ultradźwięki wytwarzają mikrodrgania mechaniczne do zwalczania komórek tłuszczowych i zwłóknienia tkanek. Energia fali radiowej doprowadza do równomiernego nagrzania głębokich struktur skóry powodując stymulację fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych, a także miejscowe wzmocnienie cyrkulacji krwi. Istotą zabiegu jest wytworzenie energii cieplnej w odpowiednich warstwach skóry. Fale generowane przez agregat RF o szerokim spektrum parametrów inicjują strukturalną przemianę kolagenu oraz neokolagenezę – proces produkcji nowych włókien kolagenowych.

Wskazania: powierzchniowe i głęboki zmarszczki, poluźniona skóra, cellulit,

Działania: modelowanie sylwetki, zmniejszenie obwodu ciała, wzmocnienie i ujędrnienie skóry, redukcja cellulitu, zmniejszenie obrzęków

Częstotliwość: seria 2- 6 zabiegów, co 4 tygodnie

Cena: 1 okolica- 500- 700 zł

 

Radiofrekwencja mikroigłowa

Określany jako “nieoperacyjny lifting” oddziałuje jednocześnie na naskórek oraz głębokie warstwy skóry, zapewniając istotną poprawę w zakresie jędrności  i napięcia skóry w dowolnym obszarze ciała, likwidację zmarszczek, korektę owalu twarzy, wyrównanie powierzchni i poprawę kolorytu skóry.  Radiofrekwencja mikroigłowa to jednoczesne działanie znanych wcześniej zabiegów – radiofrekwencji (RF) i mezoterapii mikroigłowej (mikronakłuwania). Przy minimalnych kontrolowanych uszkodzeniach wierzchnich warstw skóry tworzy mikrouszkodzenia termiczne głęboko w skórze. Powstałe podrażnienia stymulują w konsekwencji tkanki do intensywnej produkcji nowego kolagenu i elastyny, przez co skóra uzyskuje jędrność i blask. 

Wskazania: wiotka, mało jędrna skóra twarzy, szyi, dekoltu, opadające policzki tzw. chomiki, zmarszczki i drobne linie, skóra zwiotczała i mało napięta na dowolnym obszarze ciała (ramiona, biust, uda, pośladki, brzuch – zwłaszcza po ciąży lub intensywnym odchudzaniu), skóra potrądzikowa, trądzik aktywny, rozstępy, cellulit.

Działanie: ujędrnienie skóry, poprawa napięcia, wygładzenie zmarszczek i drobnych linii, przyrost kolagenu, przywrócenie kolorytu i blasku, redukcja rozstępów i blizn, ujędrnienie skóry ciała.

Częstotliwość: seria 3-4 zabiegów, co 4 tygodnie.

Cena: twarz- 1000 zł

Cena: twarz+ szyja+ dekolt- 1500- 2000 zł

Cena: biust- 800- 1000 zł

Cena: brzuch- 800- 1000 zł

Cena: rozstępy- 500- 2000 zł

DERMAPEN

Odmładzanie przez nakłuwanie. Dzięki opatentowanej technologii pulsujących igieł DERMAPEN stymuluje naturalne procesy regeneracyjne zachodzące w skórze. Ułatwia dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej zapewniając intensywną stymulację fibroblastów.

Jest bardziej efektywny i bezpieczny niż znane dotąd metody stosowane w mikronakłuwaniu skóry. Wykonany w Autoryzowanym Gabinecie daje pewność, że zabieg przeprowadził odpowiednio przeszkolony personel. Możliwość kontroli głębokości iniekcjipozwala na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu, wiąże się to z krótszym czasem zabiegu, mniejszym bólem, a tym samym większym komfortem dla Pacjenta oraz z krótszym czasem rekonwalescencji.

Wskazania: skóra z obniżoną elastycznością, potrzebująca regeneracji, niejednolity koloryt skóry, przebarwienia, blizny, rozstępy.

Działanie: widoczne spłycenie zmarszczek, naturalna stymulacja produkcji kolagenu, zmniejszenie widoczności porów, redukcja widoczności rozstępów oraz blizn, a także poprawa jakości skóry wokół nich, ujednolicenie kolorytu orz struktury skóry, poprawa elastyczności, napięcia i odżywienia skóry, lepsza absorbcja składników aktywnych.

Częstotliwość zabiegu: seria 4-5 zabiegów, co 2-3 tygodnie

Cena: oczy – 300 zł, 

Cena: twarz – 500 zł,

Cena: twarz + oczy + szyja – 700 zł,

Cena: twarz + oczy + szyja + dekolt- 900 zł.

SKIN MASTER

SKIN MASTER wielofunkcyjne urządzenie do pielęgnacji twarzy i ciała wykorzystujące nowatorskie technologie z dziedziny biofizyki. Wielokrotnie nagradzany za innowacyjność i jakość na prestiżowych targach kosmetycznych. Jest urządzeniem niezastąpionym w procesie odmładzania skóry oraz zapobieganiu procesom starzenia się. Pozytywne zmiany są widoczne  i odczuwalne już po pierwszym zabiegu. Doskonale koryguje wszelkiego rodzaju niedoskonałości skóry. Stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, któr przywracają skórze młody i promienny wygląd.

Wskazania: skóra sucha, tłusta, mieszana, z niedoskonałościami, drobne i głębokie zmarszczki, wysuszenie, przebarwienia, oznaki przedwczesnego starzenia, obniżona elastyczność skóry, różne formy trądziku.

Działanie: usuwa martwe komórki naskórka, wygładza, pobudza odnowę komórkową, nawilżenie, poprawa mikrokrążenia, rozjaśnia przebarwienia, przeciwdziała przedwczesnemu starzeniu się skóry, wzrost elastyczność skóry.

Częstotliwość zabiegu: seria 4-6 zabiegów, co 3 tygodnie

Cena: 250 zł

 ICOONE

1180 mikrostymulacji działających na dm2które redefiniują pojęcie piękna ciała i twarzy. Icoone doskonale dostosowuje się do potrzeb Klienta. W jego menu znajduje się aż 36 programów. Technologia ta zapewnia skórze niezwykle dokładny i wielowymiarowy masaż wybranej powierzchni, bez użycia siły i bez szkody dla skóry. Jest to jedyne urządzenie wykorzystujące dwie głowice do pracy oburącz, co pozwala na uzyskanie szybszych oraz trwalszych rezultatów. Działanie drenujące i zwiększenie mikroobiegowego przepływu krwi dotlenia i odżywia skórę utrzymując ją stonowaną i promienną.

Wskazania: problem z naczyniami i obrzękami, cellulit, luźna skóra, bóle mięśniowe spowodowane złą postawą, kobiety po porodach, blizny pooperacyjne i pooparzeniowe.

Działanie: drenaż i zwiększenie mikroobiegowego przepływu krwi, dotlenienie i odżywienie skóry, wygładzenie zmarszczek, zarysowanie konturu twarzy, ujędrnienie skóry, pobudzenie produkcji kolagenu.

Częstotliwość zabiegu: seria 5-10 zabiegów, co 2-4 dni.

Cena: 220 zł za pojedynczy zabieg lub w pakiecie 5 zabiegów + 1 gratis, 10 zabiegów+ 3 gratis 

ZABIEGI FIRMOWE- PRESTIGE institute

Zabieg wielokierunkowy przeznaczony do wszystkich rodzajów skór i ich problemów.

MIKRODERMOBRAZJA – zabieg polegający na stopniowymi kontrolowanym złuszczaniu warstwy rogowej naskórka. Polecany do skór tłustych i mieszanych.

Cena: 150 zł

OXYBRAZJA- jeden z najbardziej innowacyjnych zabiegów rewitalizujących skórę, polecany dla cer wrażliwych, alergicznych i naczyniowych. Polega na złuszczeniu martwej warstwy naskórka za pomocą jednoczesnej aplikacji tlenu i strumienia soli fizjologicznej. Pobudza odbudowę włókien kolagenowych i naczyń włosowatych oraz poprzez dezynfekcję hamuje rozwój trądziku.

Cena: 150 zł

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA – potwierdzona naukowo, metoda ułatwiająca przenikanie kosmetyków poprzez otwarcie kanałów przy zastosowaniu impulsów elektrycznych ułatwiających i wzmagających wnikanie aktywnych składników zawartych w kosmetykach pielęgnacyjnych. Przeznaczona do wszystkich rodzajów skór.

Cena: 100 zł

FALE RADIOWE – Zabiegi z wykorzystaniem radiofrekwencji opierają się na wywołaniu efektu termicznego w tkance. Przegrzanie tkanki przyczynia się do stymulacji fibroblastów, a tym samym odbudowy oraz wytwarzaniu nowego kolagenu i elastyny. Zabieg pomaga zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej, zmniejszenia cellulit, oraz modeluje sylwetkę. Zabieg na twarz minimalizuje zmarszczki, zwiększa elastyczność skóry, modeluje owal twarzy i poprawia jej ogólny wygląd.

Cena: 200 zł okolica

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA – zabieg modelujący sylwetkę, wyszczuplający
i redukujący widoczność cellulitu. Zabieg łączy w sobie technologię infrared oraz dwa zakresy fali ultradźwiękowej.

Cena: 150 zł okolica

                                                                     Wszystkie technologie zabiegu firmowego PRESTIGE institut                                                                  dostępne są w atrakcyjnych pakietach zabiegowych.

Call Now Button