Bezpieczeństwo oraz indywidualne podejście do każdego Klienta jest istotną kwestią w PRESTIGE institute. Najważniejszy jest komfort i bezpieczeństwo Klienta., dlatego do każdego zabiegu manicure/ pedicure używane są jednorazowe pilniki i polerki oraz jednorazowe nakładki do frezów ścierających. Wszystkie narzędzia wielorazowe, takie jak: frezy do manicury/pedicuru, cążki zawsze poddawane są procesowi sterylizacji w autoklawach parowych.

Spa manicure zabieg regenerująco-wygładzający na dłonie Klasyczny zabieg pielęgnacji dłoni i paznokci wzbogacony użyciem preparatów poprawiających elastyczność naskórka, odbudowujących płaszcz hydrolipidowy, wygładzających, niwelujących problem nadmiernej suchości dłoni oraz poprawiających kondycję paznokci. Każdy zabieg manicure wzbogacony jest o firmowy, odprężający masaż dłoni oraz maskę.

Cena:

manicure klasyczny 70 zł

manicure hybrydowy 80 zł

manicure japoński 70 zł

manicure męski 60 zł

przedłużanie paznokci żelem 120 zł

Spa pedicure zabieg odżywczy na stopy Odżywia skórę i eliminuje zrogowacenia. Rytuał SPA łączony jest z zabiegiem pedicure pielęgnacyjnym lub medycznym. Zabiegi pedicure każdorazowo wzbogacone są z niezwykle relaksującym masażem stóp wraz z nałożeniem maski.

Cena:

pedicure klasyczny 100 zł

pedicure hybrydowy 120 zł

Spa pedicure leczniczy kompleksowy zabieg pielęgnacyjny, mający na celu przywrócenie normalnego wyglądu stopy ale równiez pomoc w udunieciu takich dolegliwości jak:

  • wrastające paznokcie ( założenie klamry),
  • odciski,
  • modzele,
  • pękające pięty. 

Cena: 150 zł