Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

ALGAE BODY SLIM

zabieg modelujący, algo- terapia antycellulitowa

Zabieg wygładza skórę, zmniejsza widoczność cellulitu, poprawia napięcie i elastyczność skóry. Polecany dla osób poszukujących skutecznej profilaktyki antycellulitowej oraz osób z istniejącymi zmianami. Dla skór wymagających regeneracji i nawilżenia.

Częstotliwość: zabieg jednorazowy lub w kuracji 4 zabiegi, 2 razy w tygodniu.

Cena: 250 zł

BODY SPA DELICE

zabieg ujędrniający z maska kakaową

Zabieg ujędrnia, wygładza i intensywnie nawilża skórę. Uzupełnia niedobory lipidów w skórze. Daje głęboki relax i odprężenie. Polecany do skór z niedoborami wilgoci oraz obniżona elastycznością.

Częstotliwość: zabieg jednorazowy lub w kuracj 4 zabiegi, 2 razy w tygodniu.

Cena: 250 zł

ICOONE

odchudzająco remodelujący zabieg na ciało.

Zabieg likwiduje cellulit, niweluje luźną skórę, ujędrnia, drenuje, pomaga w redukcji tkanki tłuszczowej. Polecany dla osób pragnących szybko pozbyć się niedoskonałości.

Częstotliwość: zabieg jednorazowy lub w kuracji 5-10 zabiegów, 2-3 razy w tygodniu.

Cena: 220 zł

PODCZERWIEŃ I LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA

Zabieg wyszczuplający i redukujący widoczność cellulitu, łączy w sobie technologię infrared oraz dwa zakresy fal ultradźwiękowych, która sprzyja upłynnianiu się tkanki tłuszczowej. Połączenie tych dwóch bodźców sprawia, że efekty kuracji są bardzo widoczne. Zabieg jest doskonałą alternatywą dla interwencji chirurgicznych. Idealny dodatek do zabiegów Icoone.

Częstotliwość: zabieg jednorazowy lub w kuracji 5-10 zabiegów, 2-3 razy w tygodniu.

Cena: 150 zł

FALE RADIOWE

Zabiegi z wykorzystaniem radiofrekwencji opierają się na wywołaniu efektu termicznego w tkance. Przegrzanie tkanki przyczynia się do stymulacji fibroblastów, a tym samym odbudowy oraz wytwarzania nowego kolagenu i elastyny. Zabieg pomaga zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej, zmniejszenia cellulitu oraz modeluje sylwetkę. Zabieg na twarz minimalizuje zmarszczki, zwiększa elastyczność i poprawia owal twarzy.

Częstotliwość: zabieg jednorazowy lub w kuracji 5-10 zabiegów, 2-3 razy w tygodniu.

Cena: 200 zł

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.