COMPLETE MEND KERATIN

Complete Mend to koniec dla normalnych peruk, które trzeba zdejmować na noc, do kąpieli bądź wyjście na basen. System Extensions Comlete Mend to niechirurgiczne uzupełnianie włosów, dzięki któremu odzyskasz swoją pewność siebie i zdecydowanie ułatwisz sobie życie bez „zdejmowania jej” w żadnej sytuacji. Nasza innowacyjna metoda obejmuje różnego rodzaju zagęszczenia włosów, oferując przy tym indywidualne rozwiązania dla każdego przypadku – od normalnych, ale cienkich lub krótkich włosów, poprzez włosy przerzedzone, kończąc na łysieniach plackowatych, androgenowych. Przychodzimy z pomocą dla zarówno kobiet, jak i dla mężczyzn borykających się z problemami słabych włosów, łysień, a także do osób dotkniętych wypadnięciem włosów po przebytej chorobie.

Niechirurgiczny zagęszczasz włosów Comlete Mend to nowatorski sposób stworzony z ultracienkich, niewyczuwalnych nici, na których przyczepione są naturalne włosy System Extensions o długości 10 cm, 20 cm lub 30 cm. Długość oraz rodzaj fryzury może być skorygowany po przyczepieniu przez stylistę fryzur, wedle Twoich osobistych upodobań. Dzięki Complete Mend otrzymujemy naturalną gęstość i wygląd włosów, których nie sposób jest odróżnić od Twoich własnych.

Dodatkowo łącząc metodę Complete Mend z naszymi innymi metodami przedłużeń włosów możesz uzyskać nie tylko gęste, ale również dłuższe włosy.

Dla różnych problemów z włosami – nawet takich jak częściowa łysina, mamy odpowiednio dopasowane rozwiązania. Naszym głównym priorytetem jest Twoje odzyskanie pewności siebie i dobrego samopoczucia.

Jest to zagęszczacz perfekcyjnie dopasowany do Twojego stanu włosów, który zostaje wpleciony we własne włosy i przymocowany z użyciem Keratin German. Dodatkowe włosy integrują się z Twoimi włosami, przez co nosisz je jak własne. Dzięki temu otrzymasz komfort posiadania włosów podczas uprawienia sportów, zażywania kąpieli, czy snu. Posiadanie włosów stanie się tak naturalne, aż w końcu zapomnisz, że je masz.

Produkt po podciągnięciu wyżej przez stylistę fryzur, a wcześniej stosowaniu się do zaleceń pielęgnacji włosów, może być używany wielokrotnie, co daje możliwość cieszenia się uzyskaną fryzurą przez kolejne miesiące.

Wyróżniamy kilka wzorów Complete Mend Keratin dla Twojego indywidualnego zapotrzebowania.