KERATIN FORMULA

Keratin Formula to niewyczuwalna i niezwykle bezpieczna dla Twoich własnych włosów metoda łączeń. Technologia Keratin Formula została stworzona by spełniać oczekiwania efektu przedłużenia lub zagęszczenia włosów, z maksymalną ochroną i dbałością o miejsca łączeń. Naturalne włosy zostają „scalone” z pasemkami System Extensions Keratin Formula za pomocą naszej nowoczesej Keratin German. Dzięki temu uzyskujemy przezroczyste i niezauważalne łączenia.

Keratin German to łagodna i naturalna substancja służąca do łączeń pasemek włosów. Stworzona jest z keratyny, czyli naturalnego składnika łodygi włosów, odpowiedzialnego za ich połysk. Metoda Keratin Formula to optymalne rozwiązanie, pod względem ultrawygodnego, niewyczuwalnego i maksymalnego bezpieczeństwa Twoich włosów, a także trwałością noszenia.

Do przedłużenia włosów metoda Keratin Formula zalecane jest użycie 3 – 4 opakowań Keratin Formula. Do zagęszczenia włosów wystarczające będą 2 opakowania włosów z System Extensnions Keratin Formula.

Przy odpowiedniej pielęgnacji oraz stosowaniu się do wskazówek stylisty fryzur, produkty mogą być używane wielokrotnie, poprzez podciągnięcie ich wyżej. W ten sposób można cieszyć się fryzurą przez kolejne miesiące.