dr Grzegorz Kołodziejski

Jest ekspertem dermabrazji i dermatochirurgii laserowej. Duże doświadczenie oraz specjalistyczna wiedza wykorzystywana w praktyce od 1999 roku, pozwala dr Grzegorzowi Kołodziejskiemu na przeprowadzanie zarówno standardowych zabiegów laserowych, takich jak fotoodmładzanie , zamykanie naczyń, usuwanie przebarwień, jak również zabiegów specjalistycznych, do których można zaliczyć  laserowe zabiegi dermatochirurgiczne- usuwanie włókniaków czy brodawek.

Zabiegi wykonywane w PRESTIGE institute przez dr Grzegorza Kołodziejskiego to:

  • fotoodmładzanie (cała twarz 1200 zł)
  • usuwanie zmian skórnych ( brodawki, włókniaki – od 250 zł)
  • niwelowanie rozstępów, likwidacja blizn i przebarwień (od 250 zł)
  • zamykanie poszerzonych naczyń krwionośnych (od 250 zł)
FOTOODMŁADZANIE

Zabieg fotoodmładzania skóry polega na oddziaływaniu na tkankę wiązką lasera. Zabieg ten polecany jest głównie dla skór z oznakami fotostarzenia, dla usunięcia płytkich zmarszczek i przebarwień, dla poprawy jędrności i owalu twarzy a także dla zniwelowania widoczności poszerzonych naczynek oraz rumienia. Głowica lasera w tej samej chwili emituje fale różnej długości, dzięki czemu w jednym momencie równocześnie walczymy z różnymi defektami zlokalizowanymi na wszystkich poziomach skóry.

ZAMYKANIE NACZYNEK

System laserowego zamykania naczyń wykorzystuje zjawisko absorpcji światła przez barwniki krwi zgromadzonej w poszerzonym naczyniu krwionośnym. Podczas zabiegu nie dochodzi do przerwania ciągłości naskórka, a to sprawia, że zabiegi te są mało inwazyjne, a co za tym idzie proces regeneracji jest bardzo szybki i prawie niezauważalny. Światło lasera działa bardzo precyzyjnie koncentrując energię tylko na docelowej tkance. Niewielkie naczynka na twarzy oraz dekolcie leczy się najczęściej za pomocą metody IPL. Doskonale sprawdza się też ta metoda w niwelowaniu rumienia twarzy powstającego pod wpływem stresu czy nagłej zmiany temperatury otoczenia. Poszerzone naczynia na nogach w zależności od rodzaju i wielkości usuwane są laserem diodowym bądź metodą IPL. Skóra po zabiegu jest lekko zaczerwieniona, może wystąpić niewielki obrzęk. Okres gojenia jest krótki i niekłopotliwy.

USUWANIE ZMIAN SKÓRNYCH

Laserowe usuwanie znamion, zmian barwnikowych, brodawek, kurzajek, włókniaków i blizn wykonywane jest z użyciem lasera CO2. Metoda ta pozwala na usuwanie zmian skórnych szybko i bez ryzyka uszkodzenia otaczających zmianę tkanek. Wykorzystanie wiązki laserowej sprawia, że rana po zabiegu goi się szybko, a pozostawiona blizna jest praktycznie niewidoczna.