Bezpieczeństwo oraz indywidualne podejście do każdego Klienta jest istotną kwestią w PRESTIGE institute. Najważniejszy jest komfort i bezpieczeństwo Klienta., dlatego do każdego zabiegu manicure/ pedicure używane są jednorazowe pilniki i polerki oraz jednorazowe nakładki do frezów ścierających. Wszystkie narzędzia wielorazowe, takie jak: frezy do manicure/pedicure, cążki zawsze poddawane są procesowi sterylizacji w autoklawach parowych.

Spa manicure zabieg regenerująco-wygładzający na dłonie Klasyczny zabieg pielęgnacji dłoni i paznokci wzbogacony użyciem preparatów poprawiających elastyczność naskórka, odbudowujących płaszcz hydrolipidowy, wygładzających, niwelujących problem nadmiernej suchości dłoni oraz poprawiających kondycję paznokci. Każdy zabieg manicure wzbogacony jest o firmowy, odprężający masaż dłoni oraz maskę.

Cena:

manicure klasyczny z odżywką 100 zł 

manicure hybrydowy 120 zł

manicure japoński 100 zł

manicure męski 100 zł

przedłużanie paznokci żelem 200 zł
zdobienia 10 zł-30 zł
zdjęcie hybrydy z innego salonu 20 zł 

Spa pedicure zabieg odżywczy na stopy Odżywia skórę i eliminuje zrogowacenia. Rytuał SPA łączony jest z zabiegiem pedicure pielęgnacyjnym lub medycznym. Zabiegi pedicure każdorazowo wzbogacone są z niezwykle relaksującym masażem stóp wraz z nałożeniem maski.

Cena:

pedicure klasyczny bez malowania 130 zł

pedicure hybrydowy 170 zł