ALGAE BODY SLIM

zabieg modelujący, algo- terapia antycellulitowa

Zabieg wygładza skórę, zmniejsza widoczność cellulitu, poprawia napięcie i elastyczność skóry. Polecany dla osób poszukujących skutecznej profilaktyki antycellulitowej oraz osób z istniejącymi zmianami. Dla skór wymagających regeneracji i nawilżenia.

Częstotliwość: zabieg jednorazowy lub w kuracji 4 zabiegi, 2 razy w tygodniu.

Cena: 350 zł

BODY SPA DELICE

zabieg ujędrniający z maska kakaową

Zabieg ujędrnia, wygładza i intensywnie nawilża skórę. Uzupełnia niedobory lipidów w skórze. Daje głęboki relax i odprężenie. Polecany do skór z niedoborami wilgoci oraz obniżona elastycznością.

Częstotliwość: zabieg jednorazowy lub w kuracji 4 zabiegi, 2 razy w tygodniu.

Cena: 350 zł

ICOONE LASER MED 2

odchudzająco- remodelujący zabieg na ciało.

Zabieg likwiduje cellulit, niweluje luźną skórę, ujędrnia, drenuje, pomaga w redukcji tkanki tłuszczowej. Polecany dla osób pragnących szybko pozbyć się niedoskonałości.

Częstotliwość: zabieg jednorazowy lub w kuracji 5-10 zabiegów, 2-3 razy w tygodniu.

Cena: 350 zł (40 min.)

 

FALE RADIOWE

Zabiegi z wykorzystaniem radiofrekwencji opierają się na wywołaniu efektu termicznego w tkance. Przegrzanie tkanki przyczynia się do stymulacji fibroblastów, a tym samym odbudowy oraz wytwarzania nowego kolagenu i elastyny. Zabieg pomaga zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej, zmniejszenia cellulitu oraz modeluje sylwetkę. Zabieg na twarz minimalizuje zmarszczki, zwiększa elastyczność i poprawia owal twarzy.

Częstotliwość: zabieg jednorazowy lub w kuracji 5-10 zabiegów, 2-3 razy w tygodniu.

Cena: 1000 zł

MASAŻ KLASYCZNY

Masaż klasyczny, stanowiący jeden z filarów współczesnej fizjoterapii jest znany oraz stosowany w medycynie od czasów starożytnych. Odpowiednio dobrane techniki jak i metody masażu mają zróżnicowany wpływ na organizm. Masaż ten zmniejsza dolegliwości bólowe wywołane napięciem mięśni, poprawia ich elastyczność i jędrność. Zmniejsza przykurcze, polepsza ukrwienie. Oczyszcza skórę przede wszystkim przez stymulację przemiany materii- dotlenia i odprowadza toksyny. Wzmacnia i poprawia działanie układu odpornościowego oraz łagodzi wiele procesów psychosomatycznych. 

Cena: 60 min -140 zł

Cena: 30 min- 80 zł

MASAŻ RELAKSACYJNY

Masaż relaksacyjny jest sztuką antyczną, otoczoną czcią oraz praktykowaną od stuleci. Ma on właściwości kojące zarówno dla ciała jak i umysłu. Terapeutyczne efekty masażu to przede wszystkim rozluźnienie napiętych mięśni, poprawienie krążenia krwi oraz limfy. Masaż ten przypomina mięśniom jak czuć się zrelaksowanym, dzięki temu poprawia się wygląd skóry. Oddziałuje on również na naszą psychikę, powodując ogólne odprężenie organizmu. 

Cena: 60 min- 150 zł

MASAŻ ŚWIECĄ 

Ekskluzywny masaż świecą MY BOUGIE intensywnie nawilża i wygładza skórę. Olej z kiełków soi, olej z kokosa i wosk pszczeli zawarte w świecy pozostawiają na skórze jedwabisty film, który zapobiega utracie wody. Dodatkowo unosząca się piękna woń aromatu zawartego w świecy oddziałuje kojąco na zmysły i wprowadza w stan głębokiego odprężenia.

Cena: 60 min- 160 zł

MASAŻ LECZNICZY

Masaż leczniczy kręgosłupa i pleców obejmuje masaż całego kręgosłupa, mięśni pleców, mięśni karku i mięśni szyi. Masaż kręgosłupa powoduje rozluźnienie mięśni przykręgosłupowych i przywrócenie ich prawidłowego napięcia, dzięki czemu utrzymują kręgosłup w prawidłowej pozycji i zapobiegają jego skrzywieniom.

Cena: 60 min- 170 zł