SOFT HOOP

Soft Hoop to całkowicie bezpieczna metoda łączeń, którą wykonuje się bez użycia ciepła. Technologia Soft Hoop daje możliwość przedłużania lub zagęszczania włosów w sposób ‘niewidoczny’. Własne włosy zostają połączone z pasemkami System Extensions Soft Hoop za pomocą łączeń Soft Hoop Plus, gdzie w rezultacie osiągamy zupełnie bezpieczny, niewyczuwalny efekt przedłużonych i zagęszczonych włosów.

Soft Hoop to maleńkie pierścienie, wykonane z elastycznego materiału, wypełnione ochronnym silikonem w środku. Technologia Soft Hoop jest stworzona, by bezpieczeństwo Twoich własnych włosów kłaść na najwyższym poziomie. Silikon znajdujący się w środku pierścienia pełni rolę bariery ochronnej przeciw uszkodzeniom mechanicznym włosów własnych. Natomiast twarda, niemal niewidoczna obręcz sprawia, że niepożądane przesuwanie się pasemek System Extensions staje się niemożliwe.

Do przedłużania włosów metodą Soft Hoop zalecane jest użycie 3 – 4 opakowań Soft Hoop. Do zagęszczenia włosów wystarczające będą 2 opakowania włosów z System Extensnions Soft Hoop.

Przy odpowiedniej pielęgnacji oraz stosowaniu się do wskazówek stylisty fryzur, produkty mogą być używane wielokrotnie poprzez podciągnięcie ich wyżej. W ten sposób można cieszyć się fryzurą przez kolejne miesiące.