THIN FLAT

Metoda Thin Flat to nasza najszybsza w wykonaniu metoda łączeń bez użycia ciepła. Dzięki tej metodzie możesz otrzymać efekt przedłużenia i zagęszczenia włosów w sposób niezwykle dyskretny. Twoje włosy zostaną połączone przez stylistę fryzur z pasemkami System Extensions Thin Flat za pomocą Thin Flat Tape, gdzie w efekcie końcowym uzyskamy bezpieczny, niewyczuwalny wynik przedłużonych i zagęszczonych włosów.

Thin Flat Tape to bardzo cienkie, samoprzylepne plastry wykonane ze specjalnej, lekkiej mikrofazy. Technologia Thin Flat została stworzona dla osób ceniących sobie wygodę noszenia przy optymalnie krótkim czasie zakładania. Plastry idealnie dopasowywują się do kształu głowy, dzięki czemu komfort i niewyczuwalność ich obecności jest na najwyższym poziomie. Wodoodporne Thin Flat Tape uniemożliwiają przesuwanie się włosów podczas kąpieli, czy korzystania z basenu.

Do przedłużenia włosów metodą Thin Flat zalecane jest użycie 3 – 4 opakowań. Do zagęszczenia włosów, efekt można uzyskać dzięki już dwóm opakowaniom włosów System Extensions Thin Flat.

Przy odpowiedniej pielęgnacji oraz stosowaniu się do wskazówek stylisty fryzur, produkty mogą być używane wielokrotnie poprzez podciągnięcie ich wyżej. W ten sposób można cieszyć się fryzurą przez kolejne miesiące.